yükleniyor

Hakkımızda

Sınırsız Hosting 2020’de Ankara'da kurulmuştur 1994 yılında yayıncılık hayatına başlayan Ömür Radyo Tv Aş yan kuruluşu olarak faliyetlerine Sınırsız Hosting adı altında web hosting,Radyo Hosting,Reklam,yayıncılık sektöründe hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu süreç içinde http://www.ajansyagmur.com reklam ajansımız kurulmuş olup 120 Kurumsal Firmaya Radyo yayıncılığı aynı zamanda web alanında hizmet etmiş ve hizmet etmeye devam etmektedir.


Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır.


Firmamız çok eski olmamasına rağmen; ekip içerisinde yıllarını bu sektöre adamış isimler yer almaktadır. Çalışmalarımıza başlarken güncel bölgesel ve web trendlerini takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak daha kaliteli radyo Reklam ve web tasarım çalışmalarını hayata geçirmekteyiz.


Büyük firma olmanın yolunun büyük çalışmaktan geçtiğinin farkında olan kurucularımız sektörel iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, tasarım ve teknoloji uygulamalarıyla, etkin ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanız için çalışıyor. Beklentilerinize uygun radyo reklam ve internet reklamları'nın en şık tasarımlar haline getirip size sunmayı hedef edinen AJANS YAĞMUR reklam ve tasarım  uzmanları ile mükemmel görselliğin yanı sıra, sizlere özgün ve kreatif çalışmalar sunmakta.


7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz klasik reklam ajansı mantığını bir kenara bırakıp, marka ve kurumsallaşma ile ilgili sorunlarınıza farklı bir pencere açar. Uygun maliyetli reklam, tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız.


Çalıştığımız firmaların yanında olmak, iyi hizmet vermek, işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturup başarıya ulaşmak önceliklerimizdendir. Gelin siz de tecrübeli bir web ajansıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.


             http://www.ajansyagmur.com

             http://www.omurmedyagrup.com

             http://www.onurradyo.com

             https://www.omurradyo.com.tr

             https://www.sinirsizhost.com

                               ÖMÜR MEDYA GRUP 

  ÖMÜR MEDYA GRUP BİR ÖMÜR TV TİC AŞ KURULUŞUDUR.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!